Dwie płyty MSI z układami GeForce 9300 IGP

W sieci pojawiły się informacje na temat dwóch nowych płyt głównych firmy MSI, które dysponują chipsetami oferującymi zintegrowane układy graficzne GeForce 9300 IGP.

Pierwszą z nowości jest płyta o oznaczeniu P7NGM-Digital. Urządzenie zbudowane zostało w oparciu o chipset MCP7A, który oddaje do dyspozycji użytkownika zintegrowany układ graficzny GeForce 9300 IGP (posiada wsparcie dla bibliotek DirectX 10). Sprzęt oferuje podstawkę LGA 775 oraz obsługuje procesory pracujące na szynie FSB do 1333 MHz i cechujące się współczynnikiem TDP sięgającym 130 W. Współpracę z pamięciami zapewniają cztery gniazda DDR2 800, natomiast wśród slotów kart rozszerzeń znajdziemy jeden PCIe x16, dwa PCI oraz jeden PCIe. Warto też wspomnieć o karcie Gigabit Ethernet, wyjściu analogowym D-Sub oraz wyjściach cyfrowych DVI i HDMI.

MSI P7NGM-Digital

MSI P7NGM-Digital

Druga z nowości - model P7NGM-FID - została wykonana w formacie micro ATX. Obsługuje procesory z TDP do 95 W (FSB do 1333 MHz) oraz oferuje dwa sloty , moduł Gigabit Ethernet oraz wyjście D-Sub.

Niestety cen urządzeń nie podano.

Źródło: Fudzilla.com