Dying Light 2 z pokazem rozgrywki. Ten gameplay musicie zobaczyć!

Techland nie zawiódł na dzisiaj i otrzymaliśmy mnóstwo informacji na temat Dying Light 2, a przy tym nowy, obszerny gameplay.

W ostatnich miesiącach Techland zdecydowanie przyśpieszył promocję Dying Light 2. Twórcy regularnie dzielili się z nami nowymi informacjami, ale to dopiero dzisiaj podczas pierwszego odcinka z cyklu "Dying2Know" zaprezentowano nam nowy gameplay.

Tym razem twórcy gry skupili się pobieżnie na głównych cechach produkcji, jak: parkour, walka, frakcje, historia, wybory i postacie. Jeśli jesteście ciekawi, jak obecnie prezentuje się Dying Light 2 to zapraszamy do oglądania.

Zobacz również:

Dying Light 2 zapowiada się na tytuł większy i bardziej rozbudowany od swojego poprzednika, a przecież już pierwsza odsłona serii zachwycała pod względem kompleksowości. Przy okazji dzisiejszego streamu dowiedzieliśmy się również, że najnowsza produkcja rodzimego studia zadebiutuje 7 grudnia 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X / S. Można już składać zamówienia na jedną z trzech dostępnych wersji gry: standardową, deluxe i kolekcjonerską. Ta ostatnia zapowiada się wyjątkowo interesująco. Więcej informacji o pre-orderach Dying Light 2 i edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj.

Zobacz również: Dying Light 2 - premiera, gameplay, nowości i zmiany


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: