Dying Light... na wodzie? Pokaz, jakiego dotąd nie było!

Dying Light to tytuł, niezwykle wyczekiwany na całym świecie. Tak szczególne tytuły zasługują na wyjątkowe akcje – z tego względu Techland przygotował coś, czego jeszcze w branży gier nie było!

Gra po raz pierwszy zostanie zaprezentowana na… ekranie wodnym!

Zapraszamy w sobotę 4 października o godzinie 20:30 na Pergolę przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Odbędzie się tam niezwykłe widowisko, będące połączeniem muzyki, strumieni wodnych, światła, projekcji laserowych oraz animacji wyświetlanych na ekranie wodnym, którego zwieńczeniem będzie właśnie Dying Light.

Tak wygląda zaproszenie na zbliżające się targi Hall of Games, jakie odbędą się w dniach 14-16 listopada we Wrocławiu.

Zobacz również:

  • Dying Light 2 - data premiery przełożona. Gra nie pojawi się w tym roku
  • Frostpunk 2 oficjalnie zapowiedziany! Zobacz trailer

Zapraszamy!

Dying Light... na wodzie? Pokaz, jakiego dotąd nie było!

Dying Light to gra action survival, w której wydarzenia ukazane są z perspektywy pierwszej osoby. Akcja osadzona została w rozległym, niebezpiecznym otwartym świecie. Za dnia gracze przemierzają miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i tworząc broń, która pozwala im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca okazuje się zwierzyną, gdy wrogowie stają się o wiele bardziej agresywni i niebezpieczni. Największym zagrożeniem są jednak nocni drapieżcy, którzy dopiero po zmierzchu opuszczają swe gniazda i ruszają na łowy. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by przetrwać do świtu.