Dying Light – pierwszy element Season Pass pojawi się 10 lutego

Dziś Techland ujawnił daty premier wszystkich trzech dodatków wchodzących w skład Season Pass do Dying Light. Pierwsze DLC zwane „Cuisine & Cargo” pojawi się 10-tego lutego na PC, Xbox One i PlayStation 4 – dostarczając graczom dwie misje stanowiące ekstremalne wyzwanie.

Techland obiecał wspieranie Dying Light nową zawartością przez wiele nadchodzących miesięcy, co obejmuje wypuszczenie „Ultimate Survivor Bundle” w marcu oraz majową premierę DLC „The Bozak Horde”. "Naszym celem jest umożliwienie graczom dobrej zabawy z grą przez długi czas po premierze, poprzez wypuszczenie tego typu dodatków oraz innych, darmowych inicjatyw, nad którymi aktualnie pracujemy i które to wkrótce ogłosimy" - Adrian Ciszewski, Game Director.

Season Pass do Dying Light zawiera:

• Cuisine & Cargo (10 luty)– dostępne ekskluzywnie jako część oferty Season Pass, te dwie hardcorowe misje pozwolą graczom na sprawdzenie budynków, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. Zbadaj złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradaj się i walcz, aby splądrować opanowane przez zombie hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej.

• Ultimate Survivor Bundle (marzec) – gracze otrzymają siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Wskocz w trzy nowe, specjalne stroje i zgarnij plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, dzięki którym przygoda w strefie kwarantanny da jeszcze więcej radości.

• The Bozak Horde (maj) – ostatni dodatek w ramach Season Pass dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Wkrocz na płytę stadionu Harran i sprawdź swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zainfekowanych. Walcz z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Uwaga: “Cuisine & Cargo” będzie dostępne w PlayStation Store w Europie, Afryce, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie w dniu 11 lutego.