Dynamics wraca do Polski

Po dłuższej nieobecności na polskim rynku, za sprawą firmy Polpak wraca marka Dynamics. Jako oferta wstępna dostępne będą dwa modele: amplituner/DVD oraz kompletny system kina domowego.

Dynamics wraca do Polski

Amplituner z wbudowanym odtwarzaczem DVD nosi symbol AVP-1500. Obudowa posiada aluminiowy panel przedni, a odtwarzacz DVD pozbawiony jest blokady regionalnej. Odtwarza krążki DVD, SVCD, pliki MP3, JPEG. Wyposażony jest w dekoder HDCD, DD 5.1 oraz DTS. Zastosowane przetworniki DAC pracują z rozdzielczością 24 bit i próbkowaniem 192 kHz.

Dostępne wyjścia wideo to S-Video, kompozyt oraz scart. Audio: linowe oraz dwa cyfrowe (koncentryczne i optyczne). Moc wzmacniacza to 5x30W + 1x60W. Tuner radiowy odczytuje informacje RDS. Urządzenie występuje w kolorze srebrnym.

Cena to 1199 zł.

Polpak wprowadził też zestawy kolumn Koda, które można kupić w komplecie z AVP-1500. W połączeniu z kolumnami AV-705T/C/S i subwooferem pasywnym SW-500P kosztuje 2199 zł. Komplet z podłogówkami AV-703 i identycznym subwooferem jest o 100 zł droższy.

Dynamics wraca do Polski

Kompletny system kina domowego to druga z nowości. Także w tym przypadku mamy do czynienia z aluminiowym frontem „wieży”. W skład systemu wchodzi odtwarzacz DVD (oczywiście bez blokady regionalnej), amplituner stereo, dekoder ze wzmacniaczem 4-kanałowym i kolumny w konfiguracji 5.1. Wbudowane dekodery to HDCD, DD 5.1 i DTS. Zestaw radzi sobie z plikami MP3 i JPEG. Zestaw gniazd jest analogiczny do tego który spotykamy w modelu AVP-1500. Inna jest za to moc końcówek mocy: 2x20W + 3x15W +1x30W.

Komplet wyceniono na 1499 zł.

Dystrybutor:

http://www.polpak.com.pl