Dzięki FCC poznaliśmy specyfikację techniczną Samsunga Galaxy A41

Samsung Galaxy A41 zaoferuje aparat główny złożony z trzech matryc oraz procesor Helio P65.

Samsung przygotowuje się do premiery kolejnych modeli z rodziny Galaxy A 2020. Na rynku pojawiły się już testowane przez nas Galaxy A51 oraz Galaxy A71, a producent przygotowuje się do zaprezentowania tańszych przedstawicieli serii Galaxy A.

Dzięki FCC poznaliśmy specyfikację techniczną Samsunga Galaxy A41

Źródło: pricebaba.com

Model Galaxy A41 otrzymał właśnie certyfikat Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych, co wskazuje na zbliżającą się premierę. Dodatkowo certyfikat ujawnia również niektóre elementy specyfikacji technicznej nadchodzącego smartfona.

Zobacz również:

  • Samsung tworzy historię z serwerowymi stosami 768 GB pamięci RAM
  • Samsung zaktualizuje aż 90 urządzeń do Androida 11 - mamy listę
  • Recenzja: Samsung Galaxy A41

Pomimo, że informacje o Galaxy A41 pojawiają się w sieci od dłuższego czasu to smartfon nadal pozostaje dla nas zagadką.

Urządzenie otrzymało ostatnimi czasy certyfikat od Bluetooth SIG, który potwierdził, że na pokładzie znajdzie się Bluetooth 5.0. W sieci pojawiły się także rzekome rendery przedstawiające urządzenie. Sugerują one, że smartfon zaoferuje wycięcie w ekranie w kształcie kropli wody oraz potrójny aparat główny.

Federalna Komisja Łączności udostępniła w sieci kilka informacji na temat Samsunga Galaxy A41. Urządzenie otrzyma numer modelu SM-A415F/DSN i będzie obsługiwać system 15 W ładowania przewodowego. Smartfon zostanie wyposażony w dwuzakresowe Wi-FI, Dual SIM oraz modem sieci 4G LTE.

Urządzenie pracować będzie pod kontrolą Androida 10 z nakładką One UI. Wymiary smartfona to 149,8 x 69,8 mm. Oznacza to, że Galaxy A41 podobnie, jak poprzednik będzie dosyć kompaktowym urządzeniem.

Smartfon zostanie wyposażony w ekran Infinity U z wycięciem w kształcie kropli wody o przekątnej 6/6,1 cala. Za wydajność odpowiedzialny będzie układ MediaTek Helio P65 połączony z co najmniej 4 GB pamięci operacyjnej. Użytkownik otrzyma do swojej dyspozycji 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci masowej w zależności od wybranej konfiguracji. Nie zabraknie czytnika kart pamięci w formacie microSD.

Aparat główny ma mieć rozdzielczość 48 MP. Czytnik linii papilarnych zostanie umieszczony w ekranie, a bateria zaoferuje pojemność 3500 mAh.

Sprawdź ceny Samsunga Galaxy A40, który jest poprzednikiem Galaxy A41.

Źródło: 91mobiles.com