Dzień Disneya na Polsacie - wszystko, co warto wiedzieć

Polsat zapowiada Baśniową Wielkanoc - już po raz drugi przez cały dzień wyświetlane będą najlepsze filmy Disneya. Jakie i kiedy? Wyjaśniamy!

Dzień Disneya został wyznaczony na 13 kwietnia, czyli Wielkanocny Poniedziałek. Jak zapowiada Polsat: " Od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu zaprezentujemy animowane i aktorskie przeboje kinowe słynnej wytwórni. Ukoronowaniem tego święta jest premierowy pokaz filmu Iniemamocni 2 na antenie otwartej w Polsce".

Dzień Disneya zacznie się już o godz. 7:50, kiedy zostanie wyemitowana animowana baśń „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”. Potem młodsi (i starsi oczywiście też) widzowie zobaczą zabawne perypetie Roszpunki w dwóch filmach - pełnometrażowym „Zaplątani” (godz. 9:30), a następnie uzupełniającej animacji „I żyli długo i zaplątani” (godz. 11:35).

Zobacz również:

  • Netflix - Top 10 w Polsce tego tygodnia! [2.08-8.08]
  • Polsat i TV4 w pakiecie podstawowym PLAY NOW i PLAY NOW TV
  • Disney wydał nową animację z Kubusiem Puchatkiem
Dzień Disneya na Polsacie - wszystko, co warto wiedzieć

Następnie, bez chwili przerwy, Auta 3, a po nich przechodzimy z animacji na filmy fabularne - „Alicja w Krainie Czarów” w reżyserii Tima Burtona rozpocznie się o godzinie 14:00, a o 16:20 ponownie spotkamy bohaterkę w filmie „Alicja po drugiej stronie lustra”. Na wieczór zaplanowano animację z dreszczykiem, czyli „Toy Story: Horror”. Zwieńczeniem dnia jest animacja „Iniemamocni 2”, która rozpocznie się o godzinie 20:10.

Zapowiada się dzień pełen wrażeń. Dobrze obejrzeć te filmy na solidnym telewizorze - polecamy model PHILIPS 55PUS7334.