Dzień aktualizacji - publiczne bety macOS 11.2 i iOS 14.4 dostępne

Apple udostępniło nowe publiczne bety systemów operacyjnych na komputery Mac, smartfony iPhone, zegarki Apple Watch oraz tablety iPad. Sprawdź, jakie nowości przewidziano

Zaledwie trzy dni temu Apple udostępniło finalne wersje aktualizacji do iOS/iPadOS 14.3, watch OS 7.2 oraz macOS 11.1, a wczoraj w godzinach wieczornych rozpoczęło się wdrażanie pierwszych publicznych wersji beta iOS/iPadOS 14.4 i macOS 10.12. W chwili obecnej nie ma publicznej bety watchOS 7.3. Prawdopodobnie nie zostanie ona udostępniona.

MacBook Pro, iPhone oraz iPad

MacBook Pro, iPhone oraz iPad

W przypadku systemu operacyjnego macOS 11.2 nie powinniśmy liczyć na nowe funkcje i radykalne zmiany. Apple nie udostępniło oficjalnego dziennika zmian. Oznacza to, że oprogramowanie skupia się na łataniu odkrytych błędów oraz poprawie stabilności działania i bezpieczeństwa.

Również posiadacze smartfonów iPhone oraz tabletów iPad nie powinni spodziewać się rewolucji. System operacyjny iOS/iPadOS 14.4 wprowadza lepszą obsługę nowego głośnika HomePod Mini.

W chwili obecnej nie wiemy jeszcze, kiedy nowe wersje systemów operacyjnych trafią na rynek. Prawdopodobnie stanie się to już po nowym roku.

Zobacz najważniejsze informacje o iPhone 12. Sprawdź, gdzie kupić go, aby zdążyć z dostawą przed świętami.

Źródło: mactrast.com