Dzień sportowy!

FIFA 2003 oraz NHL 2003 na PC od dzisiaj do kupienia w naszych sklepach!

Firma Cenega Poland uraczyła nas w dniu dzisiejszym sporą dawką sportowej rozrywki na PC. Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać najsłynniejszych i chyba najlepszych symulatorów piłki nożnej i hokeja ze stajni EA Sports. Dla tego też ograniczę się wyłącznie do zmian jakie nastąpiły w obu tytułach w porównaniu do poprzednich edycji gier.

FIFA Football 2003, wciąż na licencji międzynarodowej federacji piłkarskiej, oddaje do dyspozycji wszystkie zrzeszone drużyny i graczy występujących aktualnie na światowych boiskach. Do najważniejszych zmian jakie wprowadzono w najnowszej edycji tego symulatora należy zaliczyć przede wszystkim przebudowany system sztucznej inteligencji. Ponadto wprowadzono zmiany w systemie kontrolowania piłki, teraz gracze mogą wykorzystać zupełnie nowe opcje oddawania strzałów, dryblingu i podań. Dodatkowo zmodyfikowano również sposób wykonywania stałych fragmentów gry tak aby w pełni wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą np. wykonanie rzutu wolnego z 16 m przez Roberta Carlosa.

Seria NHL od dziesięciu lat gości już na rynku gier komputerowych. Najnowszy tytuł z najsłynniejszej rodziny symulatorów rozgrywek hokejowych i tym razem dostarczy graczom niesamowitych wrażeń. W najnowszej edycji NHL 2003 wprowadzono m.in. specjalną opcję dla graczy początkujących zawierającą porady dźwiękowe dotyczące sposobu prowadzenia rozgrywki. Wprowadzono specjalna opcję Game Breaker, która w przypadku osiągnięcia przez drużynę odpowiedniej wartości, sprawia, że zawodnicy naszego zespołu mają wyraźną przewagę w sytuacjach jeden na jeden. Wprowadzono również nowy system dźwięku „On the Ice”, w którym każdy dźwięk dobiegający z boiska został nagrany podczas trwania prawdziwych rozgrywek hokejowych. Dodano również nowy system kontroli zawodników, który za pomocą jednego klawisza pozwala wykonać aż osiem różnych zagrywek.

FIFA Football 2003 i NHL 2003 jak już wcześniej wspomniałem są już dostępne w naszych sklepach i kosztują 129,90 zł każda. Obie gry dostępne są również w wersji na konsole PS, PS2 i GameCube.