Dzień wolny - 11 listopada 2022: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje [10.11.2022]

Obawiasz się, że twoja przesyłka nie dojdzie na czas? Zastanawiasz się czy masz jeszcze czas na zakup z dostawą przed Dniem Niepodległości? Sprawdzamy, jak wygląda to w poszczególnych firmach kurierskich.

Źródło: Unsplash/Ismael Paramo

W tym roku, Narodowe Święto Niepodległości przypada na piątek (11.11). Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, tak więc niezależnie od firmy - żaden przewoźnik nie będzie świadczył w tym dniu swoich usług. Choć jest to zaledwie jeden dzień roboczy, pewne usługi mogą funkcjonować w innym trybie już znacznie wcześniej. Już teraz warto zastanowić się nad harmonogramem pracy przewoźników - jak zatem pracują kurierzy podczas przedłożonego weekendu?

DHL

DHL
DHL

UPS

UPS
UPS

Pocztex

Pocztex

W dniu 11 listopada wszystkie usługi Pocztex będą zawieszone. Na ten moment nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące dni poprzedzających.

Zobacz również:

  • Poczta Polska oferuje darmową dostawę! Tylko przez weekend, więc warto skorzystać
  • Filmowy kalendarz adwentowy 2021 - co obejrzeć w Wigilię?

GLS

GLS
GLS

FedEx

FedEx

W dniu 11 listopada wszystkie usługi Fedex będą zawieszone. Na ten moment nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące dni poprzedzających.

DPD

DPD
DPD

InPost

InPost

W dniu 11 listopada wszystkie usługi InPost będą zawieszone. Na ten moment nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące dni poprzedzających.

Sprawdź także: Dzień wolny – 11 listopada 2022: czy sklepy i dyskonty będą otwarte?