Dziewczyny Księcia

Duke Nukem powraca w nowej grze TPP przeznaczonej dla PlayStation.

Duke Nukem to postać doskonale znana w kręgach komputerowych graczy. Ten wirtualny macho znany jest, przede wszystkim, z obsesji mordowania oraz upodobania do pięknych kobiet. Ludzie z GT Interactive postanowili stworzyć kolejną wersję przygód "Księcia", której pełny tytuł brzmi Duke Nukem: Planet of the Babes. W pracach produkcyjnych biorą również udział programiści i graficy z małej firmy n-Space.

Akcja tej nowej gry z gatunku TPP, została umieszczona w niedalekiej przyszłości, kiedy to jakaś obca rasa próbuje przejąć kontrolę nad Ziemią. Najeźdźcy chcą w pierwszej kolejności wyeliminować wszystkich żyjących mężczyzn, a kobiety uczynić swoimi niewolnicami. Gdy tytułowy bohater dowiaduje się o tych niecnych planach postanawia natychmiast wkroczyć do akcji. Musi przebrnąć przez 14 misji, eliminując po drodze ponad 20 rodzajów przeciwników za pomocą pokaźnego arsenału narzędzi bojowych (m.in. wyrzutnia rakiet, granatnik i pistolet laserowy). Dla początkujących graczy przewidziano również czteroetapowy tryb treningowy, a dla doświadczonych opcję multiplayer.

Oficjalne zapowiedzi głoszą, że Duke Nukem: Planet of the Babes pojawi się w USA już w maju. Gra dostępna będzie jedynie w wersji na konsolę PlayStation, a jej cena detaliczna nie przekroczy 50 USD.


Zobacz również