Dzika sprawiedliwość

Dynamiczny, trzymający w napięciu amerykańsko-japońskifilm kryminalnyw doborowej obsadzie aktorskiej. Opowieść o zemście i sprawiedliwości.

Dynamiczny, trzymający w napięciu amerykańsko-japońskifilm kryminalnyw doborowej obsadzie aktorskiej. Opowieść o zemście i sprawiedliwości.

Bezwzględni bandyci porwali mu córkę i zamordowali żonę. Zemsta ani wymierzenie sprawiedliwości nie są łatwe, jeśli jest się tysiące kilometrów od domu w miejscu, gdzie przybysz z Japonii nie zawsze jest mile widziany. Nawet jeśli jest emerytowanym policjantem.

Trzymający w napięciu sensacyjny film kryminalny przedstawiający historię doświadczonego detektywa - inspekora Rio Yuki - byłego policjanta z Japonii szukającego porwanej córki oraz morderców żony pośród obcych mu, niebezpiecznych ulic Bostonu. Miasta, gdzie groźni mogą okazać się nie tylko bandyci, ale także skorumpowani stróże prawa. Jedynym przyjacielem, na którego pomoc może liczyć, jest Joe - stary znajomy i nieprzekupny glina. Przyjaciele razem będą musieli zmierzyć się ze śmiertelnie niebezpiecznym i co gorsza wpływowym gangiem morderców i handlarzy narkotyków, którego koneksje sięgają dalej, niż Joe i Rio przypuszczają.

Dzika sprawiedliwość
Dzika sprawiedliwość
Dzika sprawiedliwość
Dzika sprawiedliwość
Dzika sprawiedliwość
Dzika sprawiedliwość
Wartka akcja oraz malownicze sceny walk i pościgów są tłem opowieści o zemście, sprawiedliwości i przeznaczeniu. Warto zwrócić uwagę na doborową obsadę aktorską, wśród której wyróżniają się zwłaszcza role Bunty Sugawary ("Spirited Away", "Tekken"), George'a Kennedy'ego ("Naga broń") oraz nominowanego do Złotego Globu Davida Carradine'a ("Kill Bill: vol 1", "Kill Bill: vol 2").

Informacje

Dzika sprawiedliwość (Distant Justice) © 1992, Columbia TriStar

Gatunek sensacyjny

Czas 97 minut

Reżyseria Toru Murakawa

Scenariusz Toshiyuki Tabe

Zdjęcia Phil Parmet

Muzyka Paul Gilman

Obsada David Carradine, Bunta Sugawara, Kevin Albers, George Kennedy, Wesley H. Clark, Ellen Colton i inni

ZKraj i rok produkcji USA/Japonia, 1992

Wydanie VCD

Dźwięk hi-fi stereo: polski lektor

Napisy brak

Format 1,33:1

Jak obeajrzeć film z wydania z VCD?

Naszą płytę VCD można uruchomić w odtwarzaczu DVD kompatybilnym ze standardem Video CD 2.0, co praktycznie ma miejsce we wszystkich modelach obecnych na rynku. Można także odtworzyć w komputerze z czytnikiem CD-ROM lub DVD. Minimalne wymagania sprzętowe dla komputera PC to: procesor Pentium MMX 166 MHz, 32 MB RAM, czytnik CD-ROM, karta dźwiękowa 16-bitowa, karta graficzna 2 MB, system operacyjny Windows 9x/NT 4.0/2000/XP/nowszy, zain-stalowany Internet Explorer i Windows Media Player. Komputer Macintosh musi mieć zainstalowaną aplikację QuickTime Player z rozszerzeniem QuickTime MPEG Extension.