Dzikie pięści

Pełen scen walki film, w którym w głównej roli wystąpił gwiazdor kina akcji Olivier Gruner.

Pełen scen walki film, w którym w głównej roli wystąpił gwiazdor kina akcji Olivier Gruner.

Joseph Charlegrand jest doskonale wyszkolonym francuskim oficerem, który wiele lat uczył się żołnierskiego rzemiosła w Legii Cudzoziemskiej. W wojsku został mistrzem savate - francuskiej odmiany kickboxingu. Przemierzając konno Stany Zjednoczone w poszukiwaniu Ziegfielda Von Trotta, zabójcy swego przyjaciela, zostaje napadnięty przez kilku maruderów pokonanej w wojnie secesyjnej armii Południa.

Dzikie pięści
Dzikie pięści

Mimo liczebnej przewagi napastników Francuzowi udaje się wyjść z potyczki z życiem, ale w dalszą drogę przez pustkowie, w zabójczym słońcu i bez wody, musi się udać pieszo. Skrajnie wycieńczonego marszem Josepha ratuje dwoje młodych osadników: piękna Mary i jej brat Cain. Zabierają go do pobliskiego miasteczka, w którym nasila się konflikt biednych farmerów z bezwzględnym, terroryzującym całą okolicę bogaczem, który nie przebierając w środkach chce zmusić osadników do odsprzedania mu swoich działek. W miasteczku organizowany jest właśnie turniej walki wręcz, w którym ma wziąć udział niezwykle niebezpieczny zawodnik - Ziegfield Von Trotta. Czy mistrzowskie opanowanie morderczej odmiany kickboxingu pomoże Josephowi uratować prześladowanych i pomścić śmierć najlepszego przyjaciela?

Dzikie pięści
Dzikie pięści

"Dzikie pięści" to wciągający, pełen scen walki film, w którym w głównej roli wystąpił gwiazdor kina akcji Olivier Gruner ("Cel", "Najemnik", "Stan wyjątkowy")

Dzikie pięści
Dzikie pięści

INFORMACJE

Dzikie pięści (Savate) © PM Entertainment Group Inc.

Gatunek sensacja

Czas 88 minut

Reżyseria Isaac Florentine

Scenariusz Isaac Florentine, Julian Stone

Zdjęcia Bernard Salzmann

Muzyka Kevin Kiner

Obsada Olivier Gruner, Ian Ziering, Ashley Laurence, Michael Palance, Donald Gibb i inni

Kraj i rok produkcji USA, 1994

WYDANIE DVD

Dźwięk DD 5.1: angielski, DTS: angielski, DD 5.1: polski lektor

Napisy polskie

Obraz kolorowy

Format 1,33:1