Dziś Dzień Ziemi. Sprawdź, jak zdobyć unikalną odznakę Apple Watch!

Dzień Ziemi przypada na czwartek 22 kwietnia 2021 roku. Firma APple postanowiła uczcić to święto i zaoferowała zupełnie nową, unikalną odznakę na zegarkach Apple Watch. Co należy zrobić dla Ziemi, aby ją odblokować?

Apple przygotowało drugą już unikalną odznakę dla posiadaczy zegarków Apple Watch w tym roku. Po specjalnym wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet nadszedł czas na kolejną inicjatywę. W dniu dzisiejszym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Jako, że firma Apple ostatnimi czasy mocno dba o nasze środowisko, postanowiono uczcić Dzień Ziemi specjalną odznaką dla posiadaczy zegarków Apple Watch.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać odznakę? Zadanie nie jest trudne. Jedynym wymaganiem jest odbycie co najmniej 30 minutowego treningu. Wystarczy zatem, że wybierzemy się na dłuższy spacer.

Odznaka z okazji Dnia Ziemi

Odznaka z okazji Dnia Ziemi

Po zakończeniu treningu zegarek poinformuje nas o obecności nowej odznaki na naszym koncie. Zostanie ona wyświetlona w aplikacji Fitness w sekcji Nagrody na karcie Podsumowanie. Zobaczymy ją również na samym zegarku Apple Watch.

Źródło: theapplepost.com