Dziś Dzień Ziemi. Sprawdź, jak zdobyć unikalną odznakę Apple Watch!

Dzień Ziemi przypada na czwartek 22 kwietnia 2021 roku. Firma APple postanowiła uczcić to święto i zaoferowała zupełnie nową, unikalną odznakę na zegarkach Apple Watch. Co należy zrobić dla Ziemi, aby ją odblokować?

Apple przygotowało drugą już unikalną odznakę dla posiadaczy zegarków Apple Watch w tym roku. Po specjalnym wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet nadszedł czas na kolejną inicjatywę. W dniu dzisiejszym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Jako, że firma Apple ostatnimi czasy mocno dba o nasze środowisko, postanowiono uczcić Dzień Ziemi specjalną odznaką dla posiadaczy zegarków Apple Watch.

Zobacz również:

Co trzeba zrobić, aby uzyskać odznakę? Zadanie nie jest trudne. Jedynym wymaganiem jest odbycie co najmniej 30 minutowego treningu. Wystarczy zatem, że wybierzemy się na dłuższy spacer.

Odznaka z okazji Dnia Ziemi

Odznaka z okazji Dnia Ziemi

Po zakończeniu treningu zegarek poinformuje nas o obecności nowej odznaki na naszym koncie. Zostanie ona wyświetlona w aplikacji Fitness w sekcji Nagrody na karcie Podsumowanie. Zobaczymy ją również na samym zegarku Apple Watch.

Źródło: theapplepost.com