Dziś polska premiera LOST: Zagubieni

Jak donosi CD Projekt, już dziś do rodzimych sklepów zawitała LOST: Zagubieni, gra komputerowa ściśle związana z popularnym serialem o tym samym tytule. Produkt dostępny jest w polskiej wersji językowej.

LOST to przygodowa gra akcji oparta na jedynym z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Fabuła programu opowiada o losach 48 rozbitków, którzy muszą przeżyć na nieznanej wyspie po katastrofie samolotu. Autorzy gry, w porozumieniu z twórcami serialu, wprowadzili nową postać. W efekcie głównym bohaterem został Elliott Maslow, postać, której nie było na ekranie TV. Maslow cierpi na zanik pamięci, tak więc czeka go nie tylko odkrywanie tajemnic wyspy, ale również własnej tożsamości. Proces ten jest w grze ozdobiony barwnymi przerywnikami filmowymi.

Dziś polska premiera LOST: Zagubieni

Atrakcji dla fanów serialu jest mnóstwo, bo gracz podczas rozwiązywania zagadek napotyka na bohaterów serialu oraz na znajome lokacje. Niektórym z komputerowych postaci głosu użyczyli aktorzy grający w serialu, co w połączeniu z grafiką dokładnie odwzorowującą ich wygląd, sprawia, że gracz czuje się jakby brał udział w kolejnym odcinku wersji TV.

Dziś polska premiera LOST: Zagubieni

Gra LOST: Zagubieni powstała w ścisłej współpracy ze scenarzystami oraz twórcami filmu. Ekipa odpowiedzialna za grę wybrała się nawet w miejsce kręcenia serialu i dokładnie zapoznała się z lokacjami oraz załogą pracującą nad serialem. Dzięki tej współpracy powstała gra przygodowa z elementami survival horror i akcji, widziana z perspektywy trzeciej osoby, która świetnie oddaje specyficzny klimat serialu. Tym bardziej, że autorzy gry zadbali, by w LOST: Zagubieni nie zabrakło elementów typowych dla opowieści o rozbitkach lotu 815.

Dziś polska premiera LOST: Zagubieni

LOST:Zagubieni dostępna jest w polskiej kinowej wersji językowej i w cenie 99,90 złotych.