Dziś premiera Test Drive Unlimited

Test Drive: Unlimited wreszcie na półkach sklepowych. Choć tytuł już od miesiąca elektryzuje fanów wyścigów samochodowych na zachodzie, to dopiero teraz zawitał do naszego kraju. I dobrze, bo gra jest fenomenalna.

Dziś premiera Test Drive Unlimited
Tych, którzy przespali ostatnie pół roku informujemy, że TDU jest pierwszą grą z cyklu MMO (massive multiplayer online game), która poważnie traktuje temat wyścigów samochodowych i motorowych.

Gracze z całego świata zakładają konta i siadają za sterami wybranej maszyny. Następnie zaczynają wyścigi o sławę, pieniądze i szacunek wśród innych wirtualnych streetracerów. Całości dopełniają takie smaczki jak możliwość zakupu domu, garażu czy korzystania ze specjalnych aukcji.

Jak na porządną samochodówkę przystało, gra oferuje szeroki wybór aut. W TDU znaleźć można około 125 modeli samochodów i kilka rodzajów motorów. Wśród pojazdów znajdują się takie perełki jak Ferrari Enzo, Lamborghini Murcielago, Jaguar XKR czy Ducati Monster.

Dystrybutorem gry w naszym kraju jest firma CD Projekt. TDU kosztuje 99,90 złotych i wydane zostało w polskiej wersji językowej z napisami.