Dziś wielka premiera The Sims 3

Nadszedł długo oczekiwany dzień premiery The Sims 3. Gra w polskiej wersji językowej znajduje się już na półkach sklepowych. Można ją również pobrać ze sklepu internetowego Eletronic Arts Polska.

The Sims 3 trafiła na półki polskich sklepów w tym samym okresie, co w innych zakątkach globu. Dotyczy to nie tylko wersji na PC (cena: około 135 złotych), ale także edycji przeznaczonych na komputery Mac oraz telefony iPhone i odtwarzacze iPod Touch.

Dziś wielka premiera The Sims 3

Ben Bell, producent wykonawczy dzieła, wierzy że The Sims 3 odniesie podobny sukces co poprzednie części.

"The Sims 3 to niezwykła produkcja. Inspiruje graczy nieskończonymi możliwościami kreacji własnej postaci o unikatowej osobowości i potrzebach. Każdy może stworzyć własnego Sima, wybrać się nim na wycieczkę po mieście, spotkać się z innymi Simami, a następnie film z tego spotkania udostępnić znajomym."

Nowe Simsy - nowa jakość

Programiści z Maxis przygotowali dla fanów wiele nowości. Wśród najważniejszych z nich warto wymienić poprawioną jakość tekstur, możliwość przemieszczania swojego Sima po całym świecie gry (park, miasto), bardziej zaawansowany kreator postaci (możliwość wyboru sylwetki Sima, wiele opcji rysów twarzy), nowe cechy osobowości (szaleniec, romantyk, wcielenie zła), poszerzone możliwości modyfikacji wyglądu domu, nowy, krótkoetapowy system rozgrywki (celem gracza jest zrealizowanie krótkoterminowego celu Sima) oraz możliwość udostępniania graczom z całego świata stworzonych przez siebie Simów, domów czy ubrań.

Dziś wielka premiera The Sims 3

Samochody, pendrive - tylko dla najwierniejszych

Dla najbardziej zagorzałych fanów serii została przygotowana edycja kolekcjonerska gry. Oprócz płyty z The Sims 3, w pudełku znajduje się pendrive 2 GB w kształcie simowego kryształka z dołączonym karabińczykiem, kody uprawniające do pobrania europejskich samochodów sportowych, muzyczny motyw przewodni The Sims 3, przewodnik z poradami i sztuczkami oraz SimPoints o wartości 10 dolarów do wydania w The Sims 3 Store. Koszt nabycia edycji kolekcjonerskiej The Sims 3 to około 250 złotych.

The Sims 3 - MEGA zapowiedź!

"Boobasnot" - roznosi się miły głos przez głośnik. "Postaraj się by brzmiało to wrednie!" - Wrzeszczy scenarzysta. Tuż obok, w studiu nagrań, stoi 35 letnia lektorka, Nicki Rapp. Na jej twarzy pojawia się grymas. Na wszystkich monitorach widać szybki countdown. W pewnym momencie na ekranie pojawia się dziecko Sims, rozgląda się figlarnym wzrokiem i kopie w kosz. Po chwili salę wypełnia krzyk kobiety: "YEAH!!!". Na twarzy Nicki maluje się lekkie zadowolenie z wykonanej pracy. Od ponad pięciu lat należy do dwunastoosobowej ekipy, która udziela głosu w The Sims i licznych dodatkach do gry. To widać! W każdym nowym ujęciu intonuje inaczej nowe zdanie do mikrofonu w specyficznym języku The Sims (simlish).

Oto fragment naszej zapowiedzi gry The Sims 3. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się pełną wersją artykułu.

Poniżej przedstawiamy również oficjalny zawiastun gry: