Dźwiękowy Hercules

W sierpniu do sklepów trafi zestaw kolumn 2.1 Hercules XPS X.100. Oprócz ciekawego wyglądu kolumny zachęcają rozwiązaniami technicznymi rodzącymi nadzieje na dobre brzmienie. Metalowe membrany zasilane są magnesami neodymowymi, subwoofer prezentuje się okazale, a komplet ma szansę konkurować z zestawem iTrigue Creativa.

Dźwiękowy Hercules
Jako pierwszy na polskim rynku pojawi się zestaw 2.1 w skład którego wchodzą 2 smukłe kolumny przednie i subwoofer. Kolumny mają obudowy wysokie na 20 cm, które mocowane są na okrągłej, metalowej podstawie. Jest ona przystosowana zarówno do umieszczenia na biurku, jak i montażu na ścianie. Każda z kolumn dysponuje mocą 12,5 W i pokrywa pasmo częstotliwości od 50 do 20 kHz. Ekranowanie magnetyczne eliminuje zakłócenia i umożliwia ustawienie głośników w pobliżu monitora lub telewizora.

Głośnik niskotonowy z wbudowanym wzmacniaczem (waga ok 4 kg) o mocy 35 W przetwarza dźwięki w zakresie od 30 do 150 Hz. Membranę chroni metalowa siatka.

Zobacz również:

  • Recenzja: Sharp CP-SS30 to solidne głośniki z opcją Bluetooth, które kupicie w rozsądnej cenie

Zestaw wyposażony jest w pilota do ustawiania podstawowych parametrów dźwięku (regulacja głośności, wysokie i niskie tony) oraz gniazdo do podłączenia słuchawek. Dostarczany jest także z dwoma 1,5 m kablami audio. Pierwszy posiada 3.5 mm złącze stereo i podwójne końcówki RCA, co umożliwia połączenie z komputerem. Drugi ma z obu stron podwójne końcówki RCA. Dzięki temu system może współpracować nie tylko z komputerami, lecz również z odtwarzaczami MP3, CD, DVD, telewizorami i konsolami do gier.

Hercules objęty jest 2-letnią gwarancją, a jego cena to 399 zł.

Kolejny zestaw (XPS 5.100), odtwarzający dźwięk z 6 kanałów adresowany jest głównie do miłośników kina domowego i zostanie wprowadzony do sprzedaży w drugiej połowie roku.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: