Dzwoń za darmo

Nie musisz wydawać pieniędzy na rozmowy z firmami znalezionymi w książce telefonicznej. Pod warunkiem, że firma udostępni specjalne połączenie w ramach serwisu pkt.pl.

Serwis Polskie Książki Telefoniczne to jedno z najlepszych źródeł wiedzy o danych teleadresowych firm i instytucji, źródło niezwykle popularne wśród internautów. Aż 9 osób pobiera informacje z pkt.pl w ciągu każdej sekundy! Nowa usługa "Zadzwoń za darmo" pozwala skontaktować się z odnalezioną w pkt.pl firmą bez ponoszenia kosztów. Wystarczy użyć odpowiedniego przycisku widocznego w wizytówce firmy i podać własny numer telefonu (stacjonarnego lub komórkowego). Po chwili docelowa firma oddzwoni do internauty, korzystając z połączenia zestawionego przez pkt.pl.

Dzwoń za darmo

Dzięki nowej usłudze pkt.pl może za darmo nawiązać połączenie telefoniczne z wybranymi firmami.

Usługa jest całkowicie darmowa dla użytkownika pkt.pl, za połączenia płaci wyłącznie docelowa firma (pkt.pl oferuje opłaty ujęte w pakiety po 150, 250 lub 500 zł netto). Opłatą objęta jest każda minuta nawiązanej rozmowy (20 gr netto w przypadku numerów stacjonarnych i 55 gr netto w przypadku połączeń z telefonami komórkowymi). Usługa zapewnia pełną anonimowość zainteresowanemu internaucie - jego numer nie jest dostępny dla docelowej firmy. Wydaje się, że na tej pomysłowej usłudze skorzystają obie strony: użytkownicy pkt.pl będą mogli sprawdzać ofertę znalezionych firm bez ponoszenia kosztów, a same firmy, o ile tylko zdecydują się zainwestować w nową funkcję, uzyskają lepszy kontakt z potencjalnymi klientami.