E-mail w komórce

GLWebMail - nowy system obsługi poczty elektronicznej, umożliwiający użytkownikowi korzystanie z konta z użyciem przeglądarki internetowej lub telefonu komórkowego.

GLWebMail 2.0 firmy Gordano to zaawansowane oprogramowanie, przeznaczone do obsługi systemu poczty elektronicznej. Najważniejsze cechy produktu to możliwość bezpiecznego korzystania z konta e-mail z wykorzystaniem przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca oraz dostępność interfejsu użytkownika w kilkunastu wersjach językowych, w tym także w języku polskim.

Według informacji podanych przez Lisę Kirman, rzecznika prasowego firmy, oprogramowanie GLWebMail umożliwia przesyłanie wiadomości za pośrednictwem jednego centralnego serwera, przy czym każdy z użytkowników może korzystać z różnych wersji językowych interfejsu. Dotyczy to zarówno opisu elementów pojawiających się bezpośrednio na interfejsie użytkownika, jak i plików pomocy.

Ciekawą właściwością GLWebMail jest możliwość obsługi konta poczty elektronicznej przy użyciu urządzeń przenośnych, np. telefonów komórkowych z funkcją WAP (Wireless Application Protocol).

Koszty oprogramowania GLWebMail to 495 USD przy maksimum 50 użytkownikach oraz 4995 USD przy licencji dla 1000 użytkowników. Z systemu GLWebMail korzystają m.in. Cisco Systems, Harvard University oraz U.S. Army.

Więcej informacji: www.gordano.com/