E-sport - Zespół EVOLVE powraca do rywalizacji z nowym składem Counter Strike

Drużyna EVOLVE, która swoje największe e-sportowe triumfy święciła na scenie Counter Strike, po blisko rocznej przerwie, powraca do profesjonalnej rywalizacji.

Sympatycy e-sportu nad Wisłą z pewnością pamiętają drużynę EVOLVE, która swego czasu znakomicie radziła sobie na naszej rodzimej scenie Counter Strike. Zespół z powodzeniem występował w Polskiej Lidze Esportowej i znakomicie radził sobie podczas wielu turniejów online i offline. Niestety, ostatecznie projekt zawieszono, a zawodnicy reprezentujący jego barwy musieli szukać szczęście gdzie indziej.

Jak właśnie poinformowali przedstawiciele zespołu, po blisko rocznej przerwie, EVOLVE powraca - w nowym składzie i z nowymi strategicznymi partnerami. Manager drużyny, Adrian “adq” Furmaniak, podkreśla, że zespół chce stawiać na młodość i pozytywną energię.

Zobacz również:

  • Steam przypadkowo wyrzucił ze sklepu... Counter Strike: Global Offensive
  • Relacje sportowe czy rozgrywki wirtualne? Telewizory LG OLED pozwalają połączyć obie pasje

Kolejny raz chcemy dać szansę młodym, perspektywicznym zawodnikom, którzy są głodni gry na najwyższym poziomie. Na ten moment, każdy z nas zna swoje możliwości i mam nadzieję, że tym razem bez większych problemów uda nam się wejść do ścisłego TOP10 polskiej sceny e-sportowej. Co będzie dalej? Zobaczymy, oczywiście każdy z nas chciałby pojawić się w rankingu HLTV i pokazać co nieco w Europie, ale na ten moment mamy inne priorytety. Małymi krokami do celu, a na sukcesy jeszcze przyjdzie czas. Wierzymy, że ciężką pracą jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dużo, a dokładnie określone cele i założenia staną się rzeczywistością. - Adrian “adq” Furmaniak, EVOLVE

Barwy zespoły tym razem przywdzieją:

  • Wojciech "rakeR" Gackowski
  • Arek "NoQu" Lefik
  • Tomasz "Speeda" Plizga
  • Łukasz "ukash" Strzelecki
  • Bartosz “Wierzba” Wierzbicki
  • Kamil "Forthan" Iwankowski (trener)

Realizacja nowego projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia dwóch nowych partnerów strategicznych, dobrze znanych w gamingowym świecie firm - Patriot (Viper Gaming) oraz iiyama (G-Master). Nam pozostaje życzyć powodzenia zespołowi EVOLVE w realizacji swoich celów.

Zobacz również: Valorant z cenzurą, na turniejach nie zobaczymy krwi