E3: Dance Central 2 zaprezentowane

Bez wątpienia jedną z najciekawszych gier zaprezentowanych dotychczas na targach E3 jest Dance Central 2. Microsoft zapowiada, że wszystkie niedociągnięcia z pierwszej części zostały poprawione. Oto kilka szczegółów na temat gry.

Dance Central jest w powszechnej opinii uważana za jedną z najlepszych gier wspieranych przez kontroler Kinect. Nic więc dziwnego, że doczekała się następczyni. Dance Central 2 było jedną z gier zaprezentowanych na konferencji Microsoftu podczas targów E3 w Los Angeles.

Najnowsza produkcja od Harmonix będzie zawierać tryb kariery oraz możliwość gry we dwie osoby, czyli to czego tak bardzo brakowało fanom pierwszej edycji gry.

Bardziej dopracowany ma być także tryb multiplayer. Druga osoba może dołączyć się do tańca w dowolnym momencie. Każdy z uczestników wybierze odpowiedni dla siebie poziom trudności.

Jeśli nie czujemy rytmu. Dance Central 2 podpowie nam, co robimy źle. Czy tańczymy za szybko, czy też nasze ruchy są zbyt powolne. W grze mają być też dostępne nowe ruchy oraz ponad 100 piosenek. Umożliwiono także przeniesienie utworów z pierwszego Dance Central.

Poniżej zamieszczamy oficjalną prezentację podczas targów E3.