E3: Sierra zapowiada F.E.A.R.: Perseus Mandate i F.E.A.R.: Files

Kolejna niespodzianka prosto z targów E3 Media and Business Summit. Przedstawiciele Sierra Entertainment oficjalnie zapowiedzieli, że w produkcji znajdują się dwa tytuły związane ze świetną marką F.E.A.R.

Choć plotki na temat kolejnych tytułów z serii F.E.A.R. krążyły w sieci już od pewnego czasu, to dopiero teraz Sierra zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie w sprawie.

Podczas konferencji na E3 Media and Business Summit firma ogłosiła, że pracuje aktualnie nad dwoma tytułami marki F.E.A.R.. Są to F.E.A.R.: Perseus Mandate oraz F.E.A.R.: Files.

F.E.A.R.: Perseus Mandate będzie drugim rozszerzeniem do F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon. Autorzy postanowili, że zamiast tworzyć dalszą część fabuły, dadzą graczom możliwość spojrzenia na wydarzenia w Armacham z zupełnie innej perspektywy. Oczywiście pojawią się również nowe bronie i przeciwnicy. Co ciekawe, dodatek ma być "samodzielny" i do uruchomienia nie będzie wymagał podstawowej wersji gry.

Drugi produkt, F.E.A.R.: Files, przeznaczony jest dla posiadaczy konsoli Xbox 360. W pakiecie znajdzie się pierwsze rozszerzenie Extraction Point oraz wspomniany wcześniej Perseus Mandate. Gry również mają działać bez potrzeby instalowania pierwowzoru.

Premiera obu zestawów zaplanowana została na jesień bieżącego roku.


Zobacz również