E3 rozpoczęte

Targi Electronic Entertainment Expo 2006 w Los Angeles trwają. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy. Jest na co popatrzeć!

Hala Convention Center

Hala Convention Center

Electronic Entertainment Expo 2006 znana również jako E3 to największa, organizowana co roku impreza prezentująca najnowsze osiągnięcia i dzieła z przemysłu gier komputerowych i wideo. Wstęp na nią mają tylko dziennikarze i osoby związane z branżą.

Tegoroczne targi E3 kontynuują tradycję. Odbywają się w dniach 10-12 maja w Los Angeles, standardowo w Convention Center. W tym roku, jak na razie, największe zainteresowanie wzbudziły konferencje firm Sony, Microsoft oraz Nintendo, na których zostały zaprezentowane konsole nowej generacji.

Na targach pojawiają się osoby znane z branży komputerowej. W tym roku są to na przykład David Jaffe (God of War 2) czy Hideo Kojima (Metal Gear Solid 4), Tim Willits (Doom 3) i wielu innych.

Zainteresowanie jak widać spore...

Zainteresowanie jak widać spore...

Dla graczy najważniejsze są jednak prezentowane gry. Wiele z nich wymieniliśmy przy okazji opisywania konferencji kolejnych przedstawicieli.

Oto kilka innych, wyróżnionych i znanych tytułów: Enemy Territory: Quake Wars, Dungeons & Dragons Online: Stormreach, Neverwinter Nights 2, Vision Gran Turismo, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, The Witcher, Tony Hawk's Project , Hitman: Blood Money, Warhammer 40,000: Dawn of War -- Dark Crusade, Halo 3, Tekken 6, Final Fantasy XII czy wreszcie Command & Conquer 3 Tiberium Wars.

Lista obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Nie sposób wszystkich wymienić i opisać. Szczególnie, że często są to jedynie kilkunastosekundowe zajawki filmowe i zdawkowe informacje. Pozostałe na pewno opiszemy.

I jak tu powiedzieć coś złego o Los Angeles?

I jak tu powiedzieć coś złego o Los Angeles?

Zapraszamy do obejrzenia galerii z imprezy. Została wzbogacona o fotografie z oficjalnego dnia otwarcia. Odwiedzając ją przekonacie się jak wielkim zainteresowaniem cieszy się impreza oraz jak w praktyce wygląda prezentowanie kolejnych tytułów czy sprzętu. Uwaga! Niektóre ze zdjęć podnoszą ciśnienie, szczególnie męskiej części graczy.