EA partnerem Legii Warszawa

Electronic Arts oznajmiło dość zaskakującą wiadomość o zawarciu strategicznej umowy ze stołecznym klubem piłkarskim Legia Warszawa.

Roger Guerreiro

Roger Guerreiro

W dniu 19 września 2008 roku została podpisana umowa pomiędzy Electronic Arts Polska i Klubem Piłkarskim Legia Warszawa. Zakres współpracy obejmować będzie przede wszystkim wspólne działania marketingowe i reklamowe. Trener i zawodnicy uczestniczyć będą również we wspólnych akcjach firmy i klubu. Co ważne, drużyna zostanie też odwzorowana w grze FIFA 09.

Tomasz Jarzębowski, Product Manager EA Sports na Europę Środkową i Wschodnią, tak skomentował porozumienie: "umowa jest naturalnym krokiem naprzód we współpracy Electronic Arts Polska z Legią Warszawa, którą mamy przyjemność prowadzić od 4 lat. Warszawska Legia była pierwszym polskim klubem, który pojawił się w grze i od wydania gry FIFA 06 gracze co roku mają możliwość wybrania tego klubu spośród wielu innych drużyn".

Najciekawszy fragment wypowiedzi zostawiamy na deser: "umowa pomoże nam rozszerzyć współpracę z piłkarzami, dzięki której młodzi ludzie będą mieli więcej okazji do spotkań ze swoimi bohaterami z boisk piłkarskich".

Cóż, pozostaje nam czekać na pierwsze wydarzenia organizowane przez Electronic Arts - może uda się zdobyć autograf Rogera Guerreiro? Albo lepiej - spotkać się z nim na boisku?


Zobacz również