EA rozpoczyna zapisy do Need for Speed World Online

Electronic Arts poinformowała o rozpoczęciu zapisów do beta testów wyścigowej gry MMO Need for Speed World. By wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie internetowej i... Liczyć na odrobinę szczęścia.

Need for Speed World

Fani Need for Speed, którzy chcą pierwsi na świecie pobawić się w Need for Speed World, powinni jak najszybciej zarejestrować się na stronie world.needforspeed.com. Witryna od wczoraj umożliwia zapisy do beta-testów gry MMO bazującej na słynnej serii wyścigowej.

"Need for Speed World to pierwsze w historii prawdziwe wyścigi typu MMO, zupełnie nowe doświadczenie dla wszystkich, czujących potrzebę prędkości - powiedział John Doyle, producent Need for Speed World. "Rozwinęliśmy klasyczną dla serii Need for Speed mechanikę rozgrywki o nowy system bonusów i elementy RPG, tworząc w ten sposób zabawę dla tysięcy fanów, złączonych w wyścigową społeczność" - dodał.

Need for Speed World trafi na rynek latem br. W grze będzie można rywalizować za pośrednictwem Internetu z wieloma innymi graczami na trasach o łącznej długości 150 mil, umiejscowionych w otwartym świecie. Znajdą się tu m.in. lokacje, doskonale znane fanom Need for Speed Most Wanted oraz Need for Speed Carbon.