EA wyda specjalną wersję Spore

Wszystko wskazuje na to, że Spore stanie się jednym z największych hitów tego roku. Wiadomo też, że dla najbardziej zainteresowanych fanów, Electronic Arts przygotuje specjalną wersję dzieła. Nosić będzie ono nazwę Spore: Galactic Edition.

Spore: Galactic Edition zawierać będzie wiele dodatków niedostępnych w wersji standardowej gry. Znajdziemy tam, między innymi, DVD z filmem o tym jak tworzono Spore oraz specjalny program National Geografic zatytułowany: "How to Build a Better Being". Poza tym, wersja "galaktyczna" zawierać będzie dwie bardzo ładnie wydane książki oraz plakat związany z grą.

Przypomnijmy, że Spore ma być tytułem, w którym zadaniem gracza będzie stworzenie potężnej cywilizacji z początkowo prostych organizmów. Fani będą musieli odpowiednio pokierować ewolucją swoich postaci, tak by stworzyć z nich rasę liczącą się w świecie.

Spore: Galactic Edition ukazać ma się w tym samym czasie co standardowa wersja gry, tzn. na początku września bieżącego roku. Tytuł będzie dostępny na PC oraz Maca w cenie około 80 dolarów.