EA z ogromnymi problemami, awaria serwerów Apex Legends, FIFA 20 czy Origin.

Jeśli planowaliście meczyk w FIFA 20 lub Apex Legends, to nie mamy dla was najlepszych wieści. EA ma ogromne problemy z serwerami i zabawa we wspomniane tytuły jest niemal niemożliwa.

Przeciążenie sieci spowodowane pandemią COVID-19 daje znać o sobie po raz kolejny. Dopiero co informowaliśmy was o awarii mBanku, a tymczasem z równie poważnymi problemami zmaga się obecnie amerykański producent gier - Electronic Arts. Jak, za pośrednictwem serwisu DownDetector, donoszą liczni użytkownicy gier od EA, obecnie niemal niemożliwa jest sieciowa zabawa m.in. w Apex Legends czy FIFA 20.

Awaria musi być poważna bowiem dotyczy ona nie tylko gier, ale również niektórych witryn producenta i cyfrowej platformy z grami - Origin. Zatem kupowanie nowych produkcji prosto ze sklepu EA także jest niemożliwe.

Zobacz również:

  • Need For Speed Unbound - premiera, cena, lista samochodów! Zobacz, co już wiemy

Cała sytuacja nie wygląda najlepiej. Część graczy pierwsze problemy z serwerami EA zgłaszało już rano, inni raportują, że u nich utrudnienia pojawiły się dopiero przed chwilą. Niestety, włodarze Electronic Arts wciąż nie wydali oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Nie wiemy zatem jak poważny jest to problem i kiedy możemy liczyć na poprawę sytuacji.

Dla EA jest to dodatkowo krępujące, bowiem w ramach akcji "Zostań w domu. Grajmy razem", zapowiedziano właśnie ogromy turniej w FIFA 20 z udziałem największych gwiazd piłki nożnej. W akcji zobaczymy m.in. obrońcę Chelsea Londyn - Césara Azpilicueta czy gracza Liverpoolu - Trenta Alexandera-Arnolda.

Aktualne ceny w sklepach

źródło: downdetector.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: