EA zapowiada The Sims 2 Double Deluxe

Electronic Arts zapowiedziało właśnie wydanie specjalnej edycji The Sims 2. Zestaw The Sims 2 Double Deluxe przeznaczony będzie dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w drugą część popularnych Simów.

Wiadomo, że w skład zestawu wejdzie, między innymi podstawowa wersja gry oraz dodatek NightLife (gdzie nasi bohaterowie będą mogli chadzać po mrocznych przedmieściach i spotkać wampiry). Oprócz tego gracze otrzymają również The Sims 2 Celebration Stuff Pack oraz dodatkowe DVD.

EA zapowiada The Sims 2 Double Deluxe

Całość, co ciekawe, ma kosztować około 30 dolarów (czyli w granicach 70 złotych). Nie sposób nie zauważyć, że cena ta jest znacząco niższa od wszystkich części sprzedawanych oddzielnie.

Zobacz również:

  • Aktualizacja The Sims 4 - koniec z zaniedbywaniem małych dzieci
  • Battlefield 2042 - gracze miażdżą grę. Pozytywne recenzje nie pomagają, dlaczego?

Co więcej, znana jest już premiera nowego dodatku. The Sims 2 Kitchen and Bath Interior Design Stuff ukaże się już 15 kwietnia (czyli w tym samym czasie co wersja Deluxe) i kosztować ma około 20 dolarów.

Szybkość z jaką ukazują się kolejne produkty z linii The Sims 2 nie może dziwić. Wszak premiera następnej części gry jest już w planach. Electronic Arts chce więc zarobić jak najwięcej na tym, co już posiada.