EA zapowiada kolekcjonerskie wydanie "Bitwy o Śródziemie II"

Po raz pierwszy w historii serii gier komputerowych opartych na "Władcy Pierścieni" J.R.R. Tolkiena, Electronic Arts zapowiedziało wydanie specjalnej wersji kolekcjonerskiej.

EA zapowiada kolekcjonerskie wydanie "Bitwy o Śródziemie II"

Równolegle z lutową premierą zwykłej edycji gry The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II, Electronic Arts wypuści kolekcjonerską edycję, z bonusowym DVD zawierającym szeroką gamę dodatków przystosowanych do technologii High Definition.

Wśród dodatków znajdą się m.in. filmiki i trailery gry w wersji HD, z dźwiękiem strereo surround, dokument o tworzeniu gry, pełna ścieżka dźwiękowa, kolekcja grafik stworzonych na potrzeby Bitwy o Śródziemie II.

Ponadto posiadacze specjalnej edycji będą mogli kontrolować nowego, zionącego ogniem smoka i dostaną do dyspozycji narzędzia do zmiany wyglądu swoich jednostek, na potrzeby gry online.

Dodatkowe mapy w wersji kolekcjonerskiej pozwolą odwiedzić takie miejsca jako Argonath czy Wichrowy Czub. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje, które czekają nabywców kolekcjonerskiej wersji tego RTS-a.