EA221WM - 22 cale NECa dla biznesu

Z myślą o zastosowaniach biznesowych firma NEC zaprezentowała nowy monitor o oznaczeniu MultiSync EA221WM.Urządzenie wyposażono w 22-calową matrycę LCD.

Należący do serii Enterprise Advanced (EA) monitor przeznaczony jest do zastosowań biznesowych. Wyposażony został w 22-calową matrycę (cechuje ją 5-milisekundowy czas odpowiedzi) o rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli, dzięki której potrafi wyświetlić obraz (jest on widoczny zarówno w pionie jak i poziomie pod kątem 176 stopni) charakteryzujący się jasnością na poziomie 250 cd/m2 oraz kontrastem 1000:1 (wartości deklarowane przez producenta).

NEC MultiSync EA221WM

NEC MultiSync EA221WM

Urządzenie oferuje system NTAA (Non-Touch-Auto-Adjustment), który automatycznie optymalizuje jakość obrazu po każdorazowym włączeniu monitora i podczas jego pracy oraz wbudowane głośniki stereo i dwa wejścia - analogowe D-Sub i cyfrowe DVI (z obsługą technologii zabezpieczeń HDCP). Warto też wspomnieć o 4-portowym hubie USB oraz zastosowanej podstawa, która pozwala na podniesienie, pochylenie, obrót lewo-prawo monitora oraz skorzystanie z funkcji pivot.

Urządzenie zostało objęte 3-letnią gwarancją i wycenione na 400 USD. Do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na witrynie producenta.


Zobacz również