EASEUS Partition Master Home Edition 10.0.0 do pobrania!

EASEUS Partition Master Home Edition to niezwykle użyteczna aplikacja, pozwalająca nam na wszelkie operacje związane z podziałem twardego dysku na partycje, w tym zmianą rozmiaru już istniejących.

Według producenta, program ten został jak dotąd pobrany 20 milionów razy przez użytkowników z całego świata. Oczywiście liczba ta dotyczy wszystkich dotychczasowych wydań. Główną funkcją każdej dotychczasowej wersji było umożliwienie operacji na partycjach - zarówno już istniejących, jak i tworzenie nowych. Aplikacja wspiera systemy plików FAT/NTFS/EXT2/EXT3, zezwalając między innymi na podział dużej partycji na dwie mniejsze, zwiększenie wielkości dostępnej partycji czy też konwersję pomiędzy systemami plików NTFS oraz FAT. Na tym jednak nie koniec jej możliwości.

EASEUS Partition Master Home Edition 10.0.0 do pobrania!

EASEUS Partition Master Home Edition

EASEUS Partition Master Home Edition może posłużyć także do defragmentacji dysku twardego, skopiowania jego całej zawartości lub też utworzenia kopii wybranej partycji, a także odzyskać skasowane partycje wraz z usuniętymi wraz z nimi danymi. Najnowsza wersja, oznaczona numerem 10.0.0, przynosi możliwość migracji OS do SSD/HDD, lepszą kompatybilność z napędami SSD i GPT, a także ulepszenia we wsparciu dla płyt głównych UEFI. Wszystko to za darmo, a plik instalacyjny znajduje się na tej stronie.