ECTS 2002 już wkrótce

Firma Empire ogłosiła listę tytułów, które zamierza zaprezentować podczas tegorocznych targów. Brightstar Entertainment zapowiada pierwszą prezentację gry Drift.

29 września br. w Londynie rozpocznie się wielkie święto gier komputerowych, jakim na pewno jest ECTS. Targi ściągają największych producentów oraz wydawców gier komputerowych i są doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, wiele firm zacznie promocję w sieci.

Pierwsze oznaki ożywienia można już zaobserwować. Firma Empire podała do wiadomości listę tytułów które będzie prezentować podczas tegorocznych targów. Oto one:

Ghost Master (PC)

Total Immersion Racing (PS2, Xbox and PC)

Starsky and Hutch (PS2 and PC)

Big Mutha Truckers (PS2 and Xbox)

eJay Clubworld (PS2)

eJay Hip Hop 4 (PC)

Empire ogłosiło również, że zaprezentuje szereg gier z cyklu Xplosiv Range, a także jeden zupełnie nowy tytuł.

Firma Brightstar Entertiment nie pozostaje w tyle i na głównej stronie targów zapowiada prezentację nowego tytułu Drift. Akcja gry rozgrywa się w kosmosie a główną atrakcją mają być niesamowite rodzaje statków kosmicznych. Twórcy gry chwalą się, że stworzyli szybko rozwijający się, inteligentny wszechświat, który odkryje przed nami zupełnie nowe metody działania, animacji i detali. Złożona intryga, i nieprzewidywalny układ misji ma stanowić niesamowitą gratkę dla entuzjastów kosmosu.


Zobacz również