EEP 3 - niebawem zajedzie do sklepów!

Firma Top Ware poinformowała, że trwają już prace lokalizacyjne nad EEP 3 - symulatorem, który pozwoli stworzyć niezwykle realistyczną makietę infrastruktury kolejowej.

Zapowiadana początkowo na marzec tego roku, gra EEP 3 umożliwia wirtualną zabawę w kolej i budowanie makiet w środowisku 3D. Z EEP 3 można stworzyć nie opuszczając pokoju wszechstronnie rozbudowaną makietę kolejki, bez potrzeby organizowania w tym celu oddzielnego pomieszczenia.

Screenshot z gry EEP 3

Screenshot z gry EEP 3

W grze wiernie oddano modele parowozów, lokomotyw, taboru kolejowego, infrastruktury, trakcji kolejowych i zabudowań oraz elementów terenu. EEP 3 to również realistyczne sterowanie - zróżnicowane prędkości taborów i regulacja hamowania. W grze nie zabraknie także opcji budowy sygnalizacji świetlnej oraz rozbudowanego systemu kamer, dzięki któremu będzie można tworzyć filmy z gry w formacie .avi.

Gra "EEP 3" wydana zostanie w polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi, nie jak wcześniej zapowiadano w marcu, ale w maju 2005 roku. Cena gry nie została jeszcze ustalona.

Wymagania systemowe:

Windows 98/Me/XP

DirectX 9.0c lub nowszy

Procesor 800 MHz lub szybszy

Pamięć RAM 128 MB (zalecane 256 MB)

Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0


Zobacz również