EMPiKowe debiuty muzyczne

Konkurs dla początkujących zespołów - wystarczy nagrać plik MP3.

Sklep internetowy EMPiK.com oraz sieć tradycyjnych salonów sprzedaży EMPiK, przygotowały specjalną propozycję dla młodych zespołów muzycznych. Do końca września 2001 r. pod adres [email protected], mogą one przesyłać swoje utwory w formacie MP3 oraz krótką informację na temat zespołu (imię i nazwisko nadawcy, adres kontaktowy, historię zespołu oraz jego skład). Wszyscy zainteresowani będą mogli potem posłuchać nadesłanych piosenek i kompozycji pod adresem www.EMPiK.comhttp://www.empik.com oraz wziąć udział w głosowaniu na najlepszy, ich zdaniem, utwór.

Nie koniec jednak na tym. Dziesięć najpopularniejszych propozycji zostanie wydanych na płycie, którą kupić będzie można w salonach EMPIK w całym kraju oraz w sklepie internetowym EMPiK.com. Zwycięzców będzie można także posłuchać na specjalnym koncercie, promującym ową płytę.

Zobacz również:

  • Najlepsze konkursy dla amatorów fotografii - wygraj nawet kilka tysięcy złotych! [Aktualizacja 23.10.2021]
  • T-Mobile ma już 25 lat! Weź udział w wyjątkowym konkursie

Do nadesłanych utworów należy dodatkowo przesłać listem, pisemne (podpisane czytelnym podpisem) oświadczenie zespołu o prawach do własności utworów oraz pozwolenie na wykorzystanie utworów przez firmę Easy Net S.A., właściciela EMPiK-u.

Więcej informacji:

http://sklep.empik.com/promocje/debiuty