EMPiKowe debiuty muzyczne

Konkurs dla początkujących zespołów - wystarczy nagrać plik MP3.

Sklep internetowy EMPiK.com oraz sieć tradycyjnych salonów sprzedaży EMPiK, przygotowały specjalną propozycję dla młodych zespołów muzycznych. Do końca września 2001 r. pod adres [email protected], mogą one przesyłać swoje utwory w formacie MP3 oraz krótką informację na temat zespołu (imię i nazwisko nadawcy, adres kontaktowy, historię zespołu oraz jego skład). Wszyscy zainteresowani będą mogli potem posłuchać nadesłanych piosenek i kompozycji pod adresem www.EMPiK.comhttp://www.empik.com oraz wziąć udział w głosowaniu na najlepszy, ich zdaniem, utwór.

Nie koniec jednak na tym. Dziesięć najpopularniejszych propozycji zostanie wydanych na płycie, którą kupić będzie można w salonach EMPIK w całym kraju oraz w sklepie internetowym EMPiK.com. Zwycięzców będzie można także posłuchać na specjalnym koncercie, promującym ową płytę.

Zobacz również:

  • Wyjątkowy Xbox z motywem The Mandalorian do zgarnięcia za darmo! Jak to zrobić?

Do nadesłanych utworów należy dodatkowo przesłać listem, pisemne (podpisane czytelnym podpisem) oświadczenie zespołu o prawach do własności utworów oraz pozwolenie na wykorzystanie utworów przez firmę Easy Net S.A., właściciela EMPiK-u.

Więcej informacji:

http://sklep.empik.com/promocje/debiuty


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: