ERM oraz Wii Body Controller - nowe produkty od Nintendo?

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z japońskiego urzędu patentowego. Otóż firma Nintendo zastrzegła tam ostatnio kilka dziwnie brzmiących nazw. Wśród nich znajduje się wynalazek o nazwie 'erm' oraz 'Wii Body Controller'. Szczególnie ten drugi budzić może wiele różnych skojarzeń.

Oprócz tego, wśród produktów nad jakimi pracuje japoński gigant znalazły się jeszcze "Mii Contest Channel", "Nintendo Magic", "Mii Audition" oraz "Wii Handle". Duże zainteresowanie wzbudziło coś co miałoby się nazywać "Soma Bringer".

Na razie konsorcjum nie komentuje jednak doniesień. W sumie trudno więc powiedzieć, czego tak naprawdę możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości. Póki co, wszystkie nazwy pozostają jedną wielką niewiadomą.

Ostatnią rzeczą jaka rzuca się w oczy jest nazwa "Pikmin". Użycie jej może oznaczać, że Nintendo będzie chciało powrócić do znanego jeszcze niedawno dzieła Shigeru Miyamoto. Swojego czasu gry Pikmin oraz Pikmin 2 robiły wśród posiadaczy konsol Nintendo ogromną karierę. Być może znowu powróci gra z kolorowymi, pociesznymi stworkami w roli głównej? Czekamy na to z niecierpliwością.

Swoją drogą jesteśmy bardzo ciekawi waszych pomysłów na to, co może kryć się za nieprzeniknionymi nazwami ludzi z Nintendo. Zapraszamy do wpisywania swoich propozycji.