ESRB potwierdza plotkę o GTA IV na PC?

Jeszcze nie zdążyły ucichnąć komentarze po zeszłotygodniowych plotkach o GTA IV na PC, a już pojawiły się nowe informacje w sprawie. Co ważne, wieści również związane są z pecetowym wydaniem hitu.

Pod koniec zeszłego tygodnia informowaliśmy o informacjach jakie przekazało Malezyjskie wydanie PC Gamer (zobacz: "Grand Theft Auto IV na PC?!"). Magazyn wyraźnie sugeruje wydanie Grand Theft Auto IV w wersji na blaszaki, pomimo, że zarówno wydawca jak i producent milczą w tej sprawie.

Jak się okazuje ta informacja nie jest jedyną, jaka krąży w sieci. Redaktorzy serwisu Game-On-Game.com znaleźli inne źródło domysłów odnośnie pecetowej wersji GTA IV. Udało im się dotrzeć do opisu gry zrobionego na potrzeby ESRB, czyli organizacji zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych w USA.

Wśród wymienionych platform, prócz tych na które gra już wyszła, pojawia się także "Windows PC". Oczywiście nadal nie jest to dowód na pojawienie się wersji GTA na blaszaki, ale wszystko wskazuje na to, że taka wersja gry naprawdę ujrzy światło dzienne. I dobrze, bo przecież "GTA IV jest najlepszą częścią serii! (recenzja)".