ESWC 2007: Czeka nas konkurs boothbabes!

Tegoroczna impreza dla graczy ESWC 2007 już w tym miesiącu! Dokładnie 28 kwietnia, w sobotę, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się fanami rozrywki elektronicznej. Organizatorzy zapowiadają nie lada atrakcje...

Dziewczyny zawsze wzbudzają najwięcej emocji...

Dziewczyny zawsze wzbudzają najwięcej emocji...

Im bliżej imprezy, tym więcej pojawia się ciekawostek na jej temat. Organizatorzy ESWC 20077 właśnie zdradzili, że zorganizują konkurs na najładniejsze stanowisko prezentujących się firm.

Wszyscy, którzy choć raz brali dział w tego typu wydarzeniu, z pewnością już uśmiechają się pod nosem. "Najładniejsze stanowisko"? Bzdura. Wszyscy wiedzą, że o wyniku zadecydują dziewczyny promujące dane firmy czy produkty.

Na czym dokładnie polegać będzie konkurs? Otóż każdy z odwiedzających ESWC 2007 wraz z biletem na otrzyma kupon do głosowania. Znajdą się na nim nazwy firm biorących udział w rywalizacji. Głosy będzie można oddawać na najładniejsze stoisko i najpiękniejsze obsługujące je hostessy.

Organizatorzy zbiorą kupony i pod koniec imprezy ogłoszą wyniki. Całość rozegra się na scenie głównej, wśród świateł i muzyki. Czeka nas niezła zabawa...

Więcej informacji o imprezie pod tym adresem.