ESWC 2007: Nagrody w Airwaves Trackmania Nations

Kolejna lista nagród turnieju głównego ESWC 2007. Organizatorzy właśnie ogłosili, jakie cudeńka będzie można zgarnąć za najlepsze wyniki w Airwaves Trackmania Nations, turnieju wyścigowym. Jeśli potrzebujecie silnej motywacji do trningów, znajdziecie ją poniżej.

ESWC 2007: Nagrody w Airwaves Trackmania Nations

Trackmania Nations to jedna z odsłon popularnej serii wyścigowej "Trackmania". Gra jest niezwykle prosta, dość widowiskowa i bardzo wciągająca. Co więcej, jest zupełnie darmowa, możecie ją ściągnąć chociażby z naszych serwerów.

Jeśli chcecie wygrać turniej, to najlepiej już teraz zacznijcie ostro trenować. Zasady są proste - trzeba wykręcić jak najlepszy czas na jak największej ilości tras konkursowych. Ich pełna lista zostanie podana zaraz po świętach.

Jest o co grać. Spójrzcie na listę nagród:

I miejsce:

W pełni opłacony wyjazd do Paryża oraz 32-calowy Telewizor LCD, HD Ready. Kontrast 5000:1, czas reakcji 8 ms, 12.8 miliarda kolorów i przepiękny wygląd. Nagroda o wartości 3000 zł.

II miejsce:

Kamera cyfrowa oraz Zestaw Kina Domowego 5.1 . Nagrody o wartości 1200 zł.

III miejsce:

Aparat cyfrowy z 7.3 miliona pikseli. Nagroda o wartości 700 zł.

Trzeba przyznać, że sponsor nagród, firma Airwaves, potraktowała sprawę bardzo serio. Brawa Panowie i do zobaczenia 28 kwietnia w Poznaniu. Ekipa GS TV na pewno tam będzie!