ESWC 2007 Poland 28 kwietnia

Znamy już oficjalną datę tegorocznej imprezy Electronics Sports World Cup 2007 Poland. Według głównego organizatora, Rafała Błachowskiego, wydarzenie rozpocznie się dokładnie 28 kwietnia 2007 o godzinie 10 rano.

ESWC 2007 Poland 28 kwietnia

Plotki na temat daty imprezy krążyły już od dawna. Nikt nie mógł jednak uwierzyć, że odbędzie się ona 28 kwietnia, czyli tuż przed maturami.

Rafał Błachowski jest jednak pełen optymizmu i stwierdza, że to dla maturzystów najlepszy moment aby nieco się zrelaksować.

Electronics Sports World Cup 2007 odbędzie się w znanym z Poznań Game Arena miejscu, czyli w jednej z hal na terenie "Międzynarodowych Targów Poznańskich". Impreza potrwa jeden pełny dzień.

Czego mogą się spodziewać odwiedzający? Masy atrakcji! W centrum zainteresowania znajdą się na pewno wielkie turnieje e-sportowe (Counter-Strike i Quake, Trackmania oraz Warcraft III lub PES 6). Obok nich pojawią się next-geny (Xbox 360, PS3, Wii), Targi Tuningu i Overclokingu Komputerowego, stoiska ze sprzętem i grami, konkursy oraz cała masa innych atrakcji.

Od siebie powiemy, że na imprezie pojawi się również ekipa GameStara. Będzie jeszcze lepiej niż podczas Poznań Game Arena!