ESWC 2007 pojutrze. Zobacz jak dojechać

Już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia 2007, odbędzie się największa w Polsce impreza z grami komputerowymi w roli głównej. To niepowtarzalna okazja by zagrać w najnowsze hity i zobaczyć jak wymiatają profesjonaliści. To również świetna zabawa, konkursy i wiele innych. Po prostu musicie tam być!

Aby łatwiej było Wam trafić na ESWC 2007 postanowiliśmy zaprezentować prosty opis udostępniony przez organizatorów. Oto ściąga:

Miasto: Poznań

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Adres: ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Pawilon: Numer 15c (tam gdzie PGA 2006)

Bilety: 13 zł

Jak dojść:

Z dworca PKP: W Poznaniu Dworzec Główny i Dworzec Zachodni to jedno i to samo (tak nazywają się dwa różne wejścia/wyjścia). Wychodzicie wyjściem zachodnim. Od razu widzicie MTP. Przechodzicie przez ulice i na wprost znajdują się kasy targów oraz brama, skąd już na 100% zostaniecie odpowiednio pokierowani. Cała droga z dworca to około 900 metrów bardzo spokojnym tempem.

Z dworca PKS: Polecamy albo spacerek 15 minutowy (po wyjściu z budynku kierować się w lewo), bądź podjechać jeden przystanek tramwajem w stronę mostu dworcowego.

Jak dojechać do MTP samochodem: Polecamy np. mapa.szukacz.pl Sprawa dojazdu do MTP dla kierowców jest dodatkowo ułatwiona, gdyż na praktycznie wszystkich większych trasach wjazdowych do Poznania znajdują się znaki naprowadzające na targi.

Zapraszamy!