ESWC: Bax najszybszy w Trackmania Nations

Airwaves Trackmania Nations to ostatni, czwarty turniej główny w ESWC 2007. Rywalizacja była o tyle wyjątkowa, że nie przeprowadzono do niej wcześniejszych eliminacji internetowych. Turniej był otwarty i wziąć udział mógł każdy, kto trafił na targi w Poznaniu.

Trackmania Nations to jedna z odsłon popularnej serii wyścigowej "Trackmania". Gra przygotowana z myślą o rozgrywkach sieciowych jest niezwykle prosta, dość widowiskowa i bardzo wciągająca. Co więcej, jest zupełnie darmowa, możecie ją ściągnąć chociażby z naszych serwerów.

Turniej Airwaves Trackmania Nations był z pewnością ogromnym krokiem na przód, jeśli idzie o polską scenę gry. Stoisko z komputerami i samym turniejem przyciągnęło wielu chętnych i utalentowanych zawodników.

Najlepsi okazali się Bax (I miejsce), Morolon (II miejsce) oraz wally (III miejsce). O zwycięstwie pierwszego z nich przesądziły dosłownie ułamki sekund!

Rywalizacja była tym bardziej zacięta, że sponsor turnieju zapewnił fantastyczne nagrody:

I miejsce:

W pełni opłacony wyjazd do Paryża oraz 32-calowy Telewizor LCD, HD Ready. Kontrast 5000:1, czas reakcji 8 ms, 12.8 miliarda kolorów i przepiękny wygląd. (wartość około 3000 zł.)

II miejsce:

Kamera cyfrowa oraz Zestaw Kina Domowego 5.1 (wartość około 1200 zł.)

III miejsce:

Aparat cyfrowy z 7.3 miliona pikseli. (wartość około 700 zł.)

Gratulujemy!