ESWC: Nagrody w turnieju BenQ CS 1.6

ESWC 2007 coraz bliżej. Klany i gracze z całej Polski toczą już zacięte boje w eliminacjach internetowych do turniejów głównych. Nic dziwnego, bo do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Właśnie poznaliśmy ich pełną listę do turnieju "BenQ Counter Strike 1.6".

ESWC: Nagrody w turnieju BenQ CS 1.6
Największą nagrodą w turnieju głównym Counter-Strike'a 1.6 jest wyjazd do Francji. Zwycięzcy pojadą bowiem reprezentować Polskę na światowych finałach Electronic Sports World Cup.

Pewnie wielu z Was myśli, że wygrany może być tylko jeden: Pentagram G-Shock. Nie do końca. Pamiętajcie, że tak jak w każdym sporcie, tak i w e-sporcie, nie ma nic pewnego. Inne polskie multiklany: Easy Team czy FF.X-Fi z pewnością zrobią wszystko by zatriumfować. W końcu jest o co walczyć.

Poniżej prezentujemy listę nagród w turnieju BenQ Counter Strike 1.6:

Miejsce I:

Pięć monitorów BenQ LCD FP92W (19-calowe, panoramiczne monitory z czasem reakcji matrycy na poziomie 5 ms. Monitor posiada wyjście DVI).

Miejsce II i III

Pięć aparatów cyfrowych BenQ C640 (Najnowszy model aparatu cyfrowego BenQ, z matrycą 6 mln pikseli. Aparat C640 posiada automatyczną funkcję detekcji twarzy przy wykonywaniu zdjęć portretowych, potrafi na podstawie pomiarów otoczenia ustalić optymalne parametry do wykonywania zdjęcia. )

Sponsor turnieju zapowiada, że aby dodatkowo uhonorować zdobywców drugiego miejsca, do aparatów cyfrowych dołoży jeszcze gadżety firmowe. Do boju!

Więcej o ESWC 2007 pod tym adresem.