ESWC: PGS Gaming ma nowego sponsora

Jednym z ciekawszych punktów ESWC 2007 są liczne konferencje, które odbywają się na scenie głównej. To właśnie podczas jednej z nich ogłoszona została rewolucyjna wiadomość: najlepszy polski zespół Counter-Strike`a, Team Pentagram, ma nowego sponsora!

Najlepszy polski zespół Counter-Strike'a 1.6, znany na całym świecie Team Pentagram, zdobył nowego sponsora głównego. Została nim firma PokerStrategy.cc.

Znalezienie nowego sponsora to bardzo ważny krok w rozwoju każdej drużyny, szczególnie e-sportowej. Oznacza więcej pieniędzy, lepszy sprzęt do ćwiczeń, zwiększone wynagrodzenia, a przede wszystkim możliwość wyjazdów na turnieje międzynarodowe.

Kolejne sukcesy i rosnąca popularność Pentagramu sprawiły, że drużyną zainteresowała się firma PokerStrategy.cc. Jej działalność polega na przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń gry w pokera.

"Oczywiste jest że sponsorowanie najlepszego polskiego klanu, należącego do światowej elity, było nam na rękę. Dla nas jest to możliwość oddania czegoś e-sports, czyli naszemu początkowi, i cieszymy się mogąc pomóc mu w rozwoju. Dużo z nas przeżyło historie razem e-sports i wie jak ciężko jest dostać coś od firm" - skomentował Damian Sokół, jeden z przedstawicieli PokerStrategy.cc.

Nam nie pozostaje nic innego, niż życzyć nowej drużynie PGSPOKERSTRATEGY.CC samych sukcesów. Do boju!