EURO 2004 od EA

Dzięki umowie podpisanej z UEFA, firma Electronic Arts zapewniła sobie wyłączność na produkcję symulacji footbolowej EURO 2004, która będzie oficjalną grą tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Dziś w oficjalnym komunikacie Electronic Arts ogłosiła podpisanie z UEFA umowy licencyjnej na produkcję oficjalnej gry tegorocznych mistrzostw Europy - UEFA EURO 2004. Gra powstaje właśnie w kanadyjskim studio Electronic Arts i będzie gotowa na finały mistrzostw Europy w Portugalii, które odbędą się latem tego roku.

W EURO 2004 gracze będą mogli poprowadzić jeden z 51 europejskich zespołów biorących udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Możliwe będzie zarówno rozgrywanie pojedynków towarzyskich, jak i wzięcie udziału w turnieju europejskim - zaczynając od eliminacji, a kończąc na samych finałach EURO 2004. W grze zostanie zastosowany nowy system określania morale zawodników, który będzie śledził historię "samopoczucia" każdego zawodnika w trakcie trwania zawodów. W grze wprowadzono również system, który będzie śledził historię kontuzji i przerw w grze każdego z zawodników (żółte kartki, kontuzje itd.).


Zobacz również