EVE Online za darmo w serwisie STEAM

CCP Games przygotowała niespodziankę dla graczy, którzy zamierzali wypróbować grę EVE Online. Teraz będą to mogli zrobić za darmo, bowiem trialowa wersja gry dostępna jest za darmo w serwisie STEAM.

Wygląda na to, że CCP Games przejrzało w końcu na oczy. Rok 2007 nie był dla EVE Online zbyt udany, szczególnie jeśli chodzi o doniesienia prasowe. Z tego powodu producent postanowił zmienić niekorzystny obraz swojego dzieła i zastosował nowy chwyt marketingowy.

EVE Online za darmo w serwisie STEAM

Teraz każdy chętny będzie mógł ściągnąć specjalną wersję gry i cieszyć się nią za darmo przez 21 dni. Dodatkowo, jeśli ktoś zgodzi się w tym czasie wykupić pełną wersję, dostanie bardzo atrakcyjne zniżki.

Oferta ma na celu pozyskanie nowych graczy. Warto zauważyć, że EVE Online jest pierwszą grą MMO jaką udostępniona w serwisie STEAM.

Formuła Eve Online jest bardzo oryginalna. Tytuł jest MMO, w którym wszyscy gracze znajdują się na jednym serwerze. Oczywiście producent musiał odpowiednio dostosować rozmiar świata gry - obejmuje on około 5000 systemów słonecznych.

Trzeba przyznać, że pomysł wydaje się być bardzo trafiony. Teraz CCP Games musi jedynie czekać na napływ świeżej krwi.