Earth 2160 - polska premiera przed wakacjami!

Firma TopWare Poland - wydawca "Earth 2160" w Polsce - poinformowała, że rozpoczęły się już prace lokalizacyjne nad długo oczekiwaną, kontynuacją popularnej serii gier strategicznych.

"Earth 2160" to strategia czasu rzeczywistego nawiązująca do znanej serii Earth.Akcja tej części stanowi kontynuację wydarzeń z poprzednich części i rozgrywa się po zniszczeniu Ziemi i walka toczyć się będzie o wszystkie planety naszego systemu.

W grze pojawią się cztery strony konfliktu Dynastia Euroazjatycka (ED), Korporacja Księżycowa (LC), Zjednoczenie Cywilizowanych Stanów (UCS) oraz Obcy - nowy pretendent do objęcia władzy w Układzie Słonecznym. Każda z nich dysponuje odmienną technologią i posiada własne, oryginalne drzewo wynalazków i rozwoju technologicznego. Poszczególne strony konfliktu w inny sposób będą więc pozyskiwać teren i rozbudowywać zaplecze gospodarcze.

"Earth 2160" powstaje w polskim studio developerskim Reality Pump, które przy produkcji wykorzystuje zupełnie nowy silnik, obsługujący m.in. wersję 1.4 pixel shadera. Gra będzie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (teksty, dialogi), ajej premiera planowana jest na czerwiec 2005r.

Więcej informacji


Zobacz również