Earth 2160 - ruszyła polska strona

W Sieci pojawiła się właśnie oficjalna strona najnowszej gry z serii Earth, na której znaleźć można najważniejsze informacje i dotyczące produktu.

Na stronie znajdziemy więc szczegółowe informacje na temat gry, jej wymagań systemowych i fabuły. W serwisie nie zabrakło również galerii zrzutów ekranowych, trailerów, a także tapet na pulpit oraz plików w formacie .mp3.

"Earth 2160" to najnowsza odsłona serii strategii czasu rzeczywistego powstających w polskim studio developerskim Reality Pump. Fabuła tej edycji gry stanowi kontynuację wydarzeń z poprzednich części - rozgrywa się po zniszczeniu Ziemi, a walka toczyć się będzie o wszystkie planety naszego systemu.

W grze pojawią się cztery strony konfliktu Dynastia Euroazjatycka (ED), Korporacja Księżycowa (LC), Zjednoczenie Cywilizowanych Stanów (UCS) oraz Obcy - nowy pretendent do objęcia władzy w Układzie Słonecznym. Każda z nich dysponuje odmienną technologią i posiada własne, oryginalne drzewo wynalazków i rozwoju technologicznego. Poszczególne strony konfliktu w inny sposób będą więc pozyskiwać teren i rozbudowywać zaplecze gospodarcze.

Gra będzie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (teksty, dialogi), a jej premiera planowana jest na czerwiec 2005r.

Oficjalna strona gry


Zobacz również