Earthworm Jim powraca

Po powrocie na rynek, Interplay ogłosił, iż pracuje nad kolejną częścią gry Earthworm Jim. Czwarta część przygód uzbrojonego robaka ma zadowolić wszystkich fanów serii.

Interplay powraca na rynek gier po przerwie trwającej od 2004 roku. Firma nadrobiła trochę straty finansowe (między innymi sprzedając prawa do stworzenia trzeciej części Fallouta Bethesdzie) i atakuje z nowym tytułem.

Teraz Interplay twierdzi, że jest gotów stanąć na nogi. Wraz z tą deklaracją, firma ogłasza swoją pierwszą grę po przerwie. Będzie nią Earthworm Jim 4. Przygody słynnego, uzbrojonego w CKMa, robaka rozpoczęły się w 1994 roku, w wersji na PC. Gra szybko zyskała sobie wielu fanów i w późniejszym okresie ewoluowała na kolejne platformy.

Teraz przyjdzie czas na czwartą odsłonę serii. Niestety Interplay na razie nie zdradza zbyt wielu informacji na temat gry. Wiadomo, że producent będzie chciał utrzymać klimat cyklu. W tym celu, do tworzenia gry został zaproszony twórca postaci Earthworm Jima, Douglas TenNapel. Oprócz pracy przy grze, będzie on także pomagał przy produkcji filmów animowanych o przygodach uzbrojonego robala.


Zobacz również